درب ضد سرقت محصولی است که برخلاف درب‌های معمولی و قدیمی امکان باز کردن قفل آن و یا ایجاد هرگونه برش یا خمیدگی در آن بسیار مشکل و تقریباً نشدنی است. درب ضد سرقت در همه جهات قفل می‌شود و به همین خاطر ایمنی ساختمان را در برابر وقوع سرقت تا حد زیادی تضمین می‌کند. به علاوه، جنس زبانه قفل‌ها و نوع طراحی درب ضد سرقت به گونه ای است که به راحتی قابل برش نیست. درب‌های ضد سرقت انواع مختلفی دارند که از نظر میزان استحکام، جنس، مدل ساخت و ویژگی‌های جانبی با یکدیگر متفاوت هستند و برحسب اهمیت مکان مورد نظر، مورد استفاده قرار می‌گیرند. شرکت درساز با سابقه طولانی ساخت و مونتاژ درب های ضد سرقت ترک، ایرانی و چینی در کرج، درب هایی با کیفیت بالا و قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهد.

 انواع درب‌ ضد سرقت 

انواع متداول درب ضد سرقت که در بازار ایران وجود دارند، بر حسب کشور سازنده عبارتند از درب ضد سرقت ایرانی، در ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت چینی. دو نوع در ضد سرقت ایرانی و ترک در بین این سه مدل از کیفیت بالاتری برخوردارند و در بین این سه مدل می‌توان گفت که درب‌های چینی از نظر کیفیت در مرتبه پایین‌تری قرار دارند. این سه مدل درب البته به جز کیفیت، از نظر طراحی ظاهری نیز با یکدیگر تفاوت‌های قابل ملاحظه ای دارند؛ معمولاً درب‌های ضد سرقت چینی درب‌هایی مسطح بوده و از طراحی ساده ای برخوردارند. این در حالی است که درب‌های ضد سرقت ترک طراحی متنوع‌تری دارند و در روی آن‌ها برجستگی‌هایی به کار رفته است. همچنین در در ضد سرقت ترک درب لولا‌ها از سمت داخل قابل مشاهده هستند، در حالی که درب‌های ضد سرقت چینی لولاهایی مخفی دارند. در ضد سرقت ایرانی نیز در حقیقت از طریق مونتاژ قطعات درب ترک در ایران تولید می‌شود و از نظر ظاهری و کیفیت نیز تقریباً با آن برابر است. از نظر نوع کاربری نیز درب‌های ضد سرقت هم برای ورودی‌های اصلی و هم برای ورودی‌های داخلی مانند اتاق‌ها قابل استفاده هستند که البته هر کدام از این کاربری‌ها طراحی منحصر به فرد خود را دارد. همچنین از نظر جنس درب‌های ضد سرقت معمولاً در دو نوع چوبی و فلزی تولید می‌شوند که معمولا قیمت درب ضد سرقت فلزی کمتر است. درب‌های چوبی از ظاهر زیباتری برخوردارند و به اصطلاح فانتزی به نظر می‌رسند، اما درب‌های فلزی از زیبایی کمتری برخوردارند و معمولاً ظاهری زمخت دارند. البته برخی تولید کنندگان این مشکل را با طراحی فرفوژه و شکل‌های گل و بلبل جبران می‌کنند. مزیت دیگر درب ضد سرقت چوبی نسبت به درب ضد سرقت فلزی در پایین بودن میزان فرسایش آن است؛ درب‌های فلزی به مرور زمان در اثر تماس با رطوبت ممکن است دچار زنگ خوردگی و فرسایش شوند، اما درب‌های چوبی طول عمر بالاتری دارند و اکسید نمی شوند. همچنین درب‌های فلزی صدا و حرارت را از خود عبور می‌دهند و از این نظر عایق محسوب نمی شوند؛ اما درب ضد سرقت چوبی عایق خوبی در برابر این موارد نیز به حساب می‌آید. البته با وجود قیمت درب اصلی ضد سرقت فلزی این نوع درب ها از نظر استحکام و ایمنی در جایگاهی بالاتر از درب چوبی قرار دارند؛ زیرا آسیب رساندن به فلز نسبت به چوب برای سارقان کار دشوارتری است و افزون بر این مسئله، امکان تعبیه قفل‌های بیشتر برای در ضد سرقت فلزی بر امنیت آن افزوده است. به طور کلی درب‌های ضد سرقت چوبی و فلزی هرکدام مزایا و معایب خود را دارند که برحسب نوع کاربری می‌توان آن‌ها را انتخاب کرد.

درب ضد سرقت

 قیمت درب ضد سرقت چقدر است؟

قیمت درب‌های ضد سرقت بر اساس کشور سازنده و جنس آن‌ها متفاوت است. در بین سه مدل در ضد سرقت ایرانی ، چینی و ترک، درب‌های ضد سرقت ترک قیمت بالاتری نسبت به دو مدل دیگر دارند. پس از آن درب ضد سرقت ایرانی قرار دارد و در نهایت درب‌های چینی در ضد سرقت ارزان محسوب می‌شوند. قیمت در ضد سرقت فلزی نسبت به درب‌های چوبی کمتر است که می‌توان آن‌ها را به صورت آماده از بازار تهیه کرد و یا اینکه به کارگاه‌های درب و پنجره سازی ساخت آن‌ها را سفارش داد. این تصور در بین برخی افراد وجود دارد که قیمت کمتر در ضدسرقت ایرانی نسبت به درب ترکی، به دلیل پایین بودن کیفیت آن است؛ در حالی که این تصور عموماً نادرست است و درب‌های ایرانی در کیفیت تقریباً با نمونه‌های ترک برابری می‌کنند. قیمت پایین‌تر این درب‌ها را می‌توان به دلیل مونتاژ آن در داخل و عدم تخصیص هزینه‌های گمرکی دانست که در مجموع سبب شده در بازار ایران قیمت مناسبی داشته باشند به همین دلیل اگر به دنبال درب ضد سرقت ارزان و در عین حال با کیفیت مناسب هستید، بهتر است محصولات ایرانی را خریداری کنید.

چرا درب ضد سرقت

امنیت یکی از مسائلی است که در زندگی ما اهمیت زیادی دارد؛ امنیت را می‌توان اصلی‌ترین و مهم‌ترین نیاز انسان در بین نیازهای اولیه به حساب آورد که بدون وجود آن انجام هیچ کاری ممکن نخواهد بود. جامعه ای که در آن امنیت نباشد، به هیچ عنوان پیشرفت نخواهد کرد و خانه ای که امنیت در آن احساس نشود، به هیچ عنوان موجبات آرامش ساکنان آن را فراهم نخواهد آورد. یکی از موضوعاتی که می‌تواند امنیت یک خانواده را به خطر بیندازد، سرقت است؛ سارقان روش‌های مختلفی را برای باز کردن و یا شکستن قفل‌های منزل و محل کار آموخته اند و گاه در این کار  آن قدر حرفه ای هستند که با هیچ وسیله ای نمی‌توان مانع از سرقت آن‌ها شد؛ بارها تجربه شده که سارقان حرفه ای توانسته اند محکم ترین و پیچیده ترین قفل‌ها را با ترفندهای ساده باز کنند؛ به همین خاطر باید در انتخاب قفل‌ها و نوع درب‌های ساختمان حساسیت ویژه‌ای به خرج داد. در ضد سرقت یکی از محصولاتی است که به دلیل نوع ساخت خود می‌تواند از وقوع سرقت تا حد زیادی جلوگیری کند. در این مقاله قصد داریم درباره بورس درب ضد سرقت در ایران و نکات مرتبط با آن توضیحاتی را ارائه دهیم.

برای صاحبان خانه و فروشگاه هیچ چیز مهم تر از حفاظت از مکان شان نیست. در ضد سرقت ترک دارای مقاومت بالا و زیبای چشم انگیزی است که به منزل یا محل کار شما جذابیتی دو چندان می بخشد. درب ضدسرقت ترک اصل به مراتب بهتر و قبل اطمینان تر از درب ضد سرقت ایرانی و درب ضد سرقت چینی موجود در بازار است. درب ضد سرقت ایرانی و همینطور درب ضد سرقت چینی از دوام و زیبایی کمتری نسبت به در ضدسرقت ترک برخوردار هستند. ترکیه با داشتن سال ها تجربه در ساخت درب ضدسرقت ترک هم اکنون به یکی از قطب های تولید درب ضد سرقت در اروپا و آسیا تبدیل شده است. درب های ضد سرقت ترکیه ای به علت نزدیکی ترکیه به اروپا و دسترسی به تکنولوژی و طراحی شرکت های اروپایی قابلیت رقابت به درب ضد سرقت ایتالیایی و دیگر کشورهای اروپایی را همینطور دارد. پیشنهاد ما به مشتریان مان خرید درب ضد سرقت ترک اصل به جای درب ضد سرقت چینی یا در ضدسرقت ایرانی است. برای خرید درب ضد سرقت ترک اصل شما می توانید با کارشناسان ما در بخش فروش درب ضد سرقت ترک برای آگاهی از قیمت در ضد سرقت ترک اصل تماس گرفته و پس از استعلام قیمت درب ضدسرقت ترک در صورت علاقه اقدام به خرید نمایید. کارشناسان ما در هر ساعتی از شبانه روز و حتی در روزهای تعطیل آماده کمک به شما مشتریان گرامی می باشند. در شرکت درساز ما به درب داخلی اچ دی اف با کیفیت نیز تولید می کنیم.

مزایای درب ضد سرقت ترک

 • حفاظت 24 ساعته از منزل و محل کار شما توسط درب ضد سرقت ترک اصل
 • قابل طراحی در عرض و طول های متفاوت بر اساس نیاز و سلیقه مشتریان ، انبوه سازان و ساختمان سازان
 • طراحی در رنگ های متفاوت با توجه به نیاز و درخواست مشتری که از رنگ های مرغوب و با کیفیت برای افزایش عمر و زیبایی درب استفاده شده است.
 • طراحی با پنل های برجسته و سی ان سی: درب های ضد سرقت برجسته زیباتر از درب های سی ان سی هستند اما به مراتب از آن ها گران تر هستند.
 • قابل طراحی برای مهار آتش و آب: درب های ضد سرقت ترک قابلیت آن را دارند که در برابر آب، آتش، گرد و خاک و سر و صدا کاملا ایمن شوند
 • نصب راحت درب ضدسرقت و ریگلاژ کردن درب پس از نصب به آسانی
 • قابلیت تعویض روکش درب ضد سرقت ترک اصل در صورت شکستگی: شما می توانید در صورت شکستگی درب یا حتی جهت تعویض رنگ درب از روکش استفاده کنید.
 • جلوگیری از ورود آب، آتش و گرد و غبار
 • توانایی باز شدن حداکثری با داشتن لولاهای 130 درجه

ویژگی های درب ضدسرقت ترک

 1. لنگه درب ضد سرقت دارای ضخامت زیاد می باشد ( 7 سانتی متر)
 2. ضخامت ورق روکش فولادی 1.7 میلی متر می باشد
 3. یک لایه فلزی از دو طرف بر روی قفل ها به ابعاد 60*30 سانتی متر کشیده می شود
 4. ابعاد درب ضد سرقت ترک اصل عموما 210* 120 می باشند اما بر اساس نیاز مشتری سایز درضد سرقت ترک می تواند تغییر کند
 5. درب های ضد سرقت ترک اصل به صورت پیش فرض دارای چشمی، درکوب و دستگیره لوکس می باشند که بر اساس نیاز مشتری می تواند تغییر کند
 6. وزن درب ضد سرقت cnc بین 100 تا 125 کیلوگرم می باشد
 7. رنگ درب بر اساس سلیقه مشتری تغییر می کند
 8. درهای ضد سرقت ترک اصل دارای قفل های 7 یا 14 زبانه می باشد
 9. روکش درهای ضدسرقت ترک اصل می تواند از چوب راش، چوب درخت گردو یا PVC باشد که مشتری آن را انتخاب می کند
 10. داخل لنگه در ضد سرقت دارای شبکه فولادی است
 11. چشمی درب ضد سرقت ترک اصل دارای  شفافیت و دقت بالاست
 12. چهارچوب درب ها درزبندی شده و رنگ آن ها از دوام بسیار زیادی برخوردار است.

نحوه ساخت درب ضد سرقت

در ساخت درب های ضد سرقت ترک ما از آخرین تکنولوژی های و پیشرفته ترین درستگاه های روز دنیا بهره می بریم. در این روش با ترکیبی از فولاد و چوب و دیگر مواد اولیه مورد نیاز تولید در ضد سرقت، درب های ضد سرقت با بیشترین امنیت و کیفیت را تولید می کنیم. از جمله ویژگی های خاص درب های ضد سرقت ما شامل موارد زیر است:

 1. قفلهای در ضدسرقت به فاصله ای دورتر از سطح درب انتقال داده شده اند تا احتمال شکستن و رسیدن به قفل تقریبا صفر شود.
 2. ضخامت درب های ضد سرقت بیشتر شده اما وزن آن تغییر چندانی نکرده است.
 3. چند لایه عایق استفاده شده که از خانه در برابر گرما و سر و صدا حفاظت کند.
 4. فریم در از مواد بسیار محکم ساخته شده که در برابر فشارهای فیزیکی از بیرون بسیار مقاوم هستند.
 5. لایه بیرونی قفل درب ضد سرقت ترک با یک صفحه فولادی پوشیده شده که دسترسی به آن را برای دزد غیر ممکن می کند.
 6. لولاهای درب دارای مقاومت بسیار زیاد هستند و وزنی بیشتر از وزن خود درب را تحمل می کنند.
 7. رنگ درب ها توسط رنگ های بسیاربا کیفیت صورت گرفته تا به عمر و زیبایی آن افزوده شود.
 8. درب ها از موادی تشکیل شده اند که کاملا درب را ضد آب می کند.

در ضد سرقت CNC

درب های ضد سرقت ترک cnc  به چند دلیل بین ساختمان سازان و انبوه سازان از محبوبیت فراوانی برخوردارند:

 • زیبایی و شیک بودن در عین سادگی: درب های ضد سرقت CNC بسیار زیبا و در عین حال ساده هستند.
 • قیمت مقرون به صرفه: به دلیل استفاده از دستگاه های تمام خودکار، از نیروی انسانی در تولید درب های سی ان سی استفاده حداقلی می شود. از این رو قیمت درب های ضد سرقت CNC  بسیار مقرون به صرفه هستند در عین اینکه دارای خطای انسانی و اشکالات به مراتب کمتری هستند.
 • دقت بسیار بالا: دستگاه های سی ان سی در مقابل دستگاه های دستی دارای دقت بسیار بیشتری می باشد.
 • طراحی اشکال پیچیده: پانچ CNC می تواند اشکال بسیار پیچیده و حتی سه بعدی را طراحی کند.
 • سرعت بسیار بالا: این دستگاه می تواند با سرعتی بسیار بیشتر نسبت به دیگر دستگاه ها درب تولید کند.

در ضد سرقت ترک cnc با استفاده از دستگاه برش cnc شکل می پذیرد. به این صورت که در ضد سرقت زیر دستگاه برش سی ان سی قرار گرفته و برش هایی دقیق بر روی آن توسط دستگاه بوجود می آید. تکنولوژی سی ان سی در سال های اخیر انقلابی عظیم در صنایع مختلف در سرتاسر دنیا بوجود آورده است. سی ان سی اختصار کلمه کنترل عددی کامپیوتری در زبان انگلیسی می باشد. (Computer numerically controlled (CNC. دستگاه پانچ CNC سی ان سی در واقع دستگاهی است که برخلاف دستگاه های قدیمی و دستی از برنامه کامپیوتری برای طراحی اشکال مختلف بر روی فلز یا چوب استفاده می کند. این روش باعث شده است که خطاهای انسانی در طراحی و تولید کاهش یابد و محصولات نهایی با کیفیت بیشتر و یکدست تر تولید شوند. در شرکت درساز ما با استفاده از جدیدترین دستگاه های سی ان سی به تولید درب ضد سرقت CNC  سی ان سی می پردازیم.  طرح های روی درب ضدسرقت بسیار ریز و زیبا می باشند که مانند درب های چوبی اتاق به خانه شما زیبایی خاصی می بخشد. درب های ضد سرقت ترک اصل سی ان سی معمولا با 2 نوع روکش ارائه می شوند:

 • روکش چوب طبیعی
 • روکش PVC کره ای

برای خرید درب ضد سرقت به چه نکاتی باید توجه کرد؟

اولین و مهم‌ترین نکته ای که برای خرید در ضد سرقت باید مورد توجه قرار داد، استحکام چهارچوبی است که قرار است درب در آن نصب گردد. چهارچوب این درب‌ها در حالت استاندارد باید از فلزات مستحکم و به گونه ای باشد که درب به راحتی در آن قرار گرفته و هیچ گونه فضای خالی غیر ضروری باقی نماند. معمولاً چهارچوب را از آلیاژهای آهن و فولاد می‌سازند و تمام قسمت‌های آن را به خوبی جوش می‌دهند. نکته دیگر توجه به لولاهای درب ضد سرقت است. باید توجه داشت که درب‌های ضد سرقت نسبت به درب‌های معمولی وزن بسیار بیشتری دارند و به همین خاطر وجود دو لولا نمی‌تواند برای نگهداری آن کافی باشد. در حالت نصب استاندارد معمولاً از سه و یا حتی چهار لولا استفاده می‌شود. نکته بعدی که باید در هنگام خرید درهای ضد سرقت مورد توجه قرار گیرد، جنس درب است. جنس درب با توجه به میزان اهمیت دو عامل انتخاب می‌شود؛ عامل اول میزان امنیت مورد نیاز و عامل دوم زیبایی است. معمولاً در آن دسته‌های از درب‌هایی که قرار است در داخل ساختمان به کار روند،  زیبایی نقش پررنگ‌تری دارد؛ زیرا هم باید سازگار با دکوراسیون داخلی باشد و هم از حساسیت امنیتی کمتری نسبت به درب‌های بیرونی برخوردار است. به همین خاطر معمولاً درب‌های داخلی را از جنس چوب یا ام دی اف انتخاب می‌کنند. در عوض در درب‌های ضد سرقت بیرونی مانند درب ورودی واحدهای مسکونی، امنیت برتری بیشتری نسبت به زیبایی دارد و برخی به همین خاطر استفاده از درب‌های فلزی را ترجیح می‌دهند. البته این مسئله ابداً بدان معنا نیست که درب‌های چوبی امنیت ندارند؛ بلکه هر دو نوع درب از امنیت قابل قبولی برخوردار هستند. این نکته را هم باید مورد توجه قرار داد که درب ضد سرقت تا چه میزان در معرض هوا، رطوبت و تابش نور خورشید خواهد بود؛ معمولاً درب‌های بیرونی بیشتر در معرض این عوامل قرار دارند و به همین خاطر اگر از جنس چوب باشند، طول عمر کمتری در مقایسه با درب های ضد سرقت فلزی خواهند داشت. اما در استفاده‌های داخلی که چندان شرایط محیطی نامطلوب وجود ندارد، درب‌های چوبی در عین زیبایی بیشتر طول عمر بیشتری نیز دارند. یراق آلاتی که در درب‌های ضد سرقت استفاده می‌شوند نیز باید دارای استحکام و جنس مطلوب باشند؛ برای مثال دستگیره در باید به گونه ای انتخاب شود که دارای رنگ ثابت باشد؛ بعضی از دستگیره‌ها پس از مدتی به دلیل استفاده زیاد و لمس دست‌ها، رنگ خود را از دست می‌دهند و ظاهر زشتی به خود می‌گیرند؛ به همین خاطر به دوام و استحکام این قطعات باید توجه کرد. همچنین طراحی شکل ظاهری دستگیره‌ها اهمیت زیادی دارد و باعث کاربری آسان می‌گردد؛ این نکته ای است که معمولاً افراد در هنگام انتخاب مدل درب ضد سرقت نسبت به آن بی توجه هستند.

آیا خرید اینترنتی درب ضد سرقت امکان پذیر است؟

پاسخ این سؤال مثبت است. امروزه بسیاری از مشتریان به دلیل ساده‌تر بودن و دقیق بودن روش خرید اینترنتی از این طریق محصولات مورد نیاز خود را خریداری می‌کنند. از آنجایی که قیمت‌های درب های ضد سرقت در بازار ممکن است به دلیل حضور دلال‌ها غیر متعارف و بیش از حد بالا باشد، بهتر است خرید خود را به صورت اینترنتی انجام دهید. خرید اینترنتی در ضد سرقت ارزان است؛ همچنین مزیت دیگر خرید اینترنتی این نوع درب آن است که علاوه بر قیمت‌های مناسب، می‌توانید با صبر و حوصله انواع مختلف محصولات را در مدل‌ها، طرح‌ها و رنگ‌های متنوع مشاهده کنید و سپس اقدام به خرید کنید. همچنین در صورت خرید اینترنتی درب ضد سرقت هزینه کمتری را برای حمل و نقل خواهید پرداخت. البته در صورتی که قصد خرید اینترنتی دارید، بهتر است به سایت‌های معتبر در این زمینه مراجعه کنید؛ بعضی از سایت‌ها صرفاً توزیع کننده محصولات سایر شرکت‌ها و یا حتی سایر واسطه‌ها هستند؛ اما سایت‌هایی که بورس درب ضد سرقت باشند، سایت‌های بهتر و مطمئن‌تری برای خرید خواهند بود. به علاوه خرید از سایت‌های بورس درب ضد سرقت معمولاً خدمات پس از فروش بهتر و گارانتی مؤثرتری را به دنبال خواهد داشت. شما می توانید دیگر محصولات چوبی مانند درب چوبی اتاق و درب لابی را از شرکت درساز در کرج تهیه نمایید.

خدمات شرکت درساز

Call Now Button